پشتیبانی 24 ساعته
پشتیبانی 24 ساعته
تشخیص تصفیه آب فیک و اصل

راهنمای تشخیص دستگاه تصفیه آب فیک و اصل

امروزه به دلیل افزایش جنس تقلبی و غیر اورجینال خرید دستگاه تصفیه آب به همین راحتی‌ها نیست و مشکلات خودش را دارد. برای اینکه شما بتوانید بهترین جنس را خریداری کنید باید به تشخیص تصفیه آب فیک و اصل بپردازید. متأسفانه ایران جزو کشورهایی است که دارای آب بی‌کیفیت می‌باشد و این موضوع به سلامتی خیلی از افراد آسیب وارد می‌کند.
همین دلیل خیلی از افراد برای سلامتی خود و خانوادشان به سراغ خرید دستگاه تصفیه آب می‌روند. قیمت پمپ آب به پارامترهای مختلفی بستگی دارد و به همین دلیل نمی‌توان قیمت دقیقی را شرح داد. یک نکته مهم دیگر این است که معمولا دستگاه تصفیه آب فیک ارزان‌تر از اورجینال بوده است و به همین دلیل خیلی از افراد ترجیح می‌دهند تا جنس ارزان‌تر را خریداری کنند.

تشخیص تصفیه آب فیک و اصل

اگر قصد خرید دستگاه تصفیه آب را داشته باشید؛ ترجیح می‌دهید تا به صورت حضوری و از بازار یا نمایندگی خریداری کنید. به دلیل تقلب خیلی از افراد ترجیح می‌دهند تا دستگاه تصفیه آب را از اینترنت خریداری نکنند. در صورتی که اگر شما به فروشگاه اینترنتی اعتماد داشته باشید، می‌توانید بهترین دستگاه را به قیمت بسیار مناسب خریداری کنید.
اولین قدم برای تشخیص دستگاه تصفیه آب شناخت برندها است. شما ابتدا باید با برندهای مختلف آشنا شوید تا بتوانید مدل اصل و فیک را از یکدیگر تشخیص دهید. برای اطلاعات بیشتر از قیمت پمپ استخر شما می‌توانید به سایت سولار مکانیکال مراجعه کنید تا با تمامی برندها و مشخصات محصولات نیز اشنا شوید. در ادامه با نکات تشخیص تصفیه آب فیک و اصل اشنا خواهید شد.

تشخیص تصفیه آب فیک و اصل

بررسی تعداد فیلترهای دستگاه تصفیه آب

دستگاه‌های تصفیه آب دارای انواع مختلفی هستند و بسته به هر نوع و کاربرد آن‌ها، تعداد فیلترهایشان متفاوت است. فرآیند تصفیه آب در مراحل مختلف انجام می‌شود و این تعداد بسته به نوع دستگاه نیز متفاوت خواهد بود. یکی از راه‌های تشخیص دستگاه تصفیه آب اصل از فیک، تعداد فیلترهای آن است که در واقع این تعداد نشان دهنده تعداد مراحل تصفیه آب می‌باشد.
معمولا تمامی دستگاه‌های تصفیه آب تا 5 مرحله را دارند اما برخی از دستگاه‌ها نیز دارای 9 الی 10 مرحله هستند و چنانچه فروشنده به شما دستگاهی با 3 یا 4 فیلتر معرفی کرد، باید از خرید آن خودداری کنید؛ چرا که این دستگاه تقلبی است. از طرفی شما قبل از خرید می‌توانید ب سر زدن به سایت رسمی دستگاه تصفیه آب از تعداد اصلی فیلترها مطلع شوید.

راجع به فناوری تصفیه آب سؤال کنید

از دیگر راهکارهای تشخیص تصفیه آب فیک و اصل این است که شما باید راجع به روش کار دستگاه تصفیه آب سؤال کنید. معمولا دستگاه‌های اصل و با کیفیت در بازار از فرآیند اسمز معکوس برای تصفیه آب استفاده می‌کنند. این دستگاه‌هایی که از فرآیند اسمز معکوس استفاده می‌کنند، معمولا 5 مرحله به بالا هستند. اگر کیفیت آب منطقه شما زیاد مناسب نیست؛ بهتر است از این نوع دستگاه استفاده کنید.
استفاده از دستگاه‌های دیگر اصلاً پیشنهاد نمی‌شود. شاید دستگاه‌های تصفیه آب با عملکرد اسمز معکوس کمی گران‌تر باشد اما آب منطقه شما را به بالاترین درجه کیفیت می‌رساند.

تشخیص تصفیه آب فیک و اصل

پیشنهاد: مشاهده قیمت پمپ سیرکولاتور

بررسی تجهیزات دستگاه تصفیه آب

یک دستگاه تصفیه آب از تجهیزات مختلفی مثل فیلترها، پمپ، لوله کشی و غیره تشکیل شده است و شما باید هنگام خرید به این قطعات و اصل بودنشان توجه کنید. هر بخش از دستگاه تصفیه آب سهم بسیار زیادی در کیفیت آب خواهند داشت و اگر این موارد را بررسی نکنید؛ نمی‌توانید بهترین مدل را خریداری کنید. در نتیجه اگر قطعه‌ای داخل آن اصل نباشد؛ قطعاً کیفیت تصفیه آب نیز مناسب نخواهد بود.
به نظر شما چگونه می‌توانیم از اصل بودن این قطعات اطمینان حاصل کنیم؟ در جواب این سؤال باید تاکید کنیم که ابتدا شما باید از فروشگاه‌های مطمئن این دستگاه و قطعات آن را خریداری کنید. قطعات فیک و تقلبی معمولا از نظر ظاهر بسیار مشخص هستند و شما با مقایسه این موارد به راحتی می‌توانید قطعات اصل از تقلبی را خریداری کنید. تشخیص دستگاه تصفیه آب فیک و اصل کار اصلاً سختی نخواهد بود و اولین قدم مهم در تشخیص، خرید از یک فروشگاه معتبر است.

آشنایی با انواع دستگاه تصفیه آب

از دیگر روش‌های تشخیص دستگاه تصفیه آب فیک و اصل این است که در ابتدا با معتبرترین برندها آشنا شوید و به هیچ عنوان دنبال خرید برندهای ناشناس نروید. برندهای بی نام و نشان معمولا هیچ ارزشی نداشته و امکان فیک بودنشان نیز بسیار زیاد است. برای آشنایی با معروف‌ترین برندها بهتر است که به سایت سولار مکانیکال مراجعه کرده و برندهای مختلف را با مشخصات آن‌ها بررسی کنید.
معمولا معروف‌ترین دستگاه‌ها برای تایوان و چین می‌باشد. دستگاه‌های تایوانی موجود در بازار خیلی کم تقلبی و فیک هستند. باکیفیت‌تری دستگاه‌ها تحت لیسانس آمریکا و در کشور تایوان تولید می‌شوند.

برترین دستگاه‌ها عبارت‌اند از:

• دستگاه تصفیه آب خانگی سی سی کا

• دستگاه تصفیه آب سافت واتر

• دستگاه تصفیه آب آکواپرو

تشخیص تصفیه آب فیک و اصل

بررسی گارانتی دستگاه

از دیگر مشخصه‌های مهم دستگاه گارانتی و ضمانت اصل بودن دستگاه می‌باشد. معمولا دستگاه‌های بی‌کیفیت و فیک دارای گارانتی نیستند. هیچ شرکتی حاضر نیست تا جنس‌ها بی‌کیفیت خود را با ضمانت به دست مردم بسپارد. در نتیجه شما باید به این نکته ارائه گارانتی هنگام خرید دستگاه توجه کنید تا دستگاه با کیفیت و اصلی را خریداری نمایید.
شما می‌توانید دستگاه‌های با کیفیت و اصل را از سولار مکانیکال با بهترین قیمت و ضمانت 12 ماهه خریداری کنید. خدمات پس از فروش هم نشان دهنده کیفیت دستگاه می‌باشد. اگر دستگاه شما با مشکلات جدی روبه رو شد در این صورت یا می‌توانید به صورت رایگان آن را تعمیر کنید یا می‌توانید آن را تعویض کنید. این دو گزینه بستگی به شرکت و نوع ضمانت دستگاه دارد. به هیچ عنوان دستگاهی بدون ضمانت خریداری نکنید؛ این دستگاه را با قیمت پایین‌تری به شما می‌فروشند اما همان‌طور که می‌دانید اصلاً قیمت مناسبی ندارند.

پیشنهاد: مشاهده قیمت پمپ کفکش

خرید دستگاه تصفیه آب از نمایندگی

این مورد از باقی موارد مهم‌تر بوده و به همین دلیل شما باید تا جای امکان دستگاه تصفیه آب را از نمایندگی خریداری کنید. تاکید می‌کنیم که خرید از هر مغازه‌ای توصیه نمی‌شود. امروزه به دلیل فضای گسترده وب شما هر دستگاهی با هر قیمتی را می‌توانید پیدا کنید. اما خرید هر دستگاهی به شما پیشنهاد نمی‌شود.
شما وقتی به فکر خرید دستگاه افتادید باید بهترین را خریداری کنید تا در آینده از خسارات و هزینه‌های اضافی جلوگیری کنید. خیلی از افراد بعد از خرید دستگاه تصفیه آب با قیمت ارزان خوشحال می‌شوند. اما آیا این خوشحالی واقعاً درست است؟ در جواب این سؤال باید گفت خیر!
صرفاً خرید دستگاه با قیمت ارزان کار راحتی بوده و شما به راحتی می‌توانید از فروشگاه‌های اینترنتی به قیمت بسیار پایینی آن‌ها را خریداری کنید. در آینده شما باید برای تعمیر و تعویض آن دو برابر هزینه نمایید. شما می‌توانید با خرید تجهیزات آب‌رسان مثل دستگاه تصفیه آب از سایت سولار مکانیکال به بهترین قیمت سود ببرید.

تشخیص تصفیه آب فیک و اصل

چرا نباید از دستگاه تقلبی یا فیک استفاده کنیم؟

تا حالا به این موضوع فکر کردید که شما برای سلامتی و تبدیل آب بی‌کیفیت به آب باکیفیت این دستگاه را خریداری می‌کنید اما دستگاه‌های تقلبی به این دلیل که کار خود را به درستی انجام نمی‌دهند؛ در نتیجه نه تنها باعث بالا رفتن کیفیت آب نمی‌شوند بلکه موجب بی‌کیفیت‌تر شدن آب هم می‌شوند. شما شاید برای خرید دستگاه تصفیه آب هزینه کمتری بپردازید اما آیا این در آینده باعث به وجود آمدن مشکلات نخواهد شد؟
متأسفانه جنس‌های تقلبی و فیک بسیار بی‌کیفیت هستند و به همین دلیل بعد از خرید به زودی خراب می‌شوند و حتی برخی از آن‌ها به هیچ عنوان تعمیر نمی‌شوند. شما فرض کنید هزینه بسیار زیادی برای خرید دستگاه تصفیه آب می‌کنید و در نهایت یک دستگاه بی کیفیت به شما تحویل می‌دهند.

خرید دستگاه اورجینال و باکفیت

در ابتدای این مقاله به این نکته اشاره کردیم که مهم‌تری راه تشخیص دستگاه تصفیه آب فیک و اورجینال، خرید آن از یک فروشگاه معتبر است. شما باید قبل از خرید به دنبال فروشگاهی معتبر بگردید تا بتوانید جنسی با کیفیت بسیار عالی خریداری کنید. سولار مکانیکال این امکان را برای شما فراهم کرده تا با ورود به سایت و بررسی مشخصات محصولات بتوانید محصول مورد نیاز را خریداری کنید.
امروزه به دلیل گستردگی فضای وب شما تنها با سرچ کلمه کلیدی خرید دستگاه تصفیه آب می‌توانید هزاران مدل و برند را مشاهده کنید اما آیا واقعاً همه این برندها و مدل‌ها اورجینال و با کیفیت هستند؟ در جواب این سؤال باید گفت خیر!
حتی متأسفانه خیلی از افراد سودجو و کلاه‌بردار این دستگاه‌های بی‌کیفیت را به جای دستگاه‌ اورجینال و اصل به افراد می‌فروشند. شما باید قبل از خرید دستگاه تصفیه آب با انواع و راهنمای خرید آن آشنا شوید.

تشخیص تصفیه آب فیک و اصل

کلام آخر

سعی کردیم تا شما را با تشخیص دستگاه تصفیه آب فیک و اصل آشنا کنیم. خرید یک دستگاه تصفیه آب با کیفیت و اورجینال کار اصلاً سختی نبوده و تنها شما با سر زدن به سایت سولار مکانیکال می‌توانید این دستگاه را با قیمت بسیار مناسب و کیفیت بالا خریداری کنید. در صورت نیازمی‌توانید با مشاور سایت سولار مکانیکال مشورت کرده و بهترین نوع دستگاه را خریدارید کنید. شما تنها با مشخصات محصولات در صفحه می‌توانید از اصل بودن آن اطمینان حاصل کنید.

امتیاز شما به این مقاله
  • نویسنده سولار
  • 1400-12-08
  • 383 بازدید
اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محمد رهنما
2 سال قبل

خیلی خوب بود