پشتیبانی 24 ساعته
پشتیبانی 24 ساعته
راهنمای خرید پکیج

راهنمای خرید پکیج دیواری و زمینی (خرید هوشمندانه) + مشاوره

برای انتخاب پکیج دیواری باید به پارامترهای مختلفی مثل متراژ خانه توجه کنید. در این مقاله سعی داریم تا به شما نحوه خرید هوشمندانه پکیج را نشان دهیم. خرید و انتخاب پکیج؛ برعکس فکر افراد، کار راحتی نخواهد بود و شما باید ابتدا شرایط خود را در نظر گرفته و سپس به خرید و انتخاب این دستگاه بپردازید.
در فصل سرما هیچی لذت بخش تر از یک دوش آب گرم بعد از کلی کار کردن نیست. شما باید برای گرم کردن آب خانه از رادیاتورها و پکیج های مناسبی استفاده کنید. حال فرض کنید شما محصول مورد نظر خود را انتخاب کردید، سپس نوبت به انتخاب فروشگاه مناسب رسیده است. در ادامه به راهنمای خرید پکیج می پردازیم تا شما بتوانید به بهترین شکل لوازم گرمایشی خانه خود را خریداری کنید.

 

آشنایی کلی با پکیج خانه

آشنایی کلی با پکیج خانه

شما برای خرید پکیج مناسب، نیاز به راهنمای خرید پکیج مناسب دارید. در فرایند خرید باید شما به سوالات مختلفی مثل: بین پیکج فن دار و بدون فن کدام یک را انتخاب کنیم، بهترین ظرفیت برای خرید پکیج کدام است، پکیج دیواری یا زمینی و …پاسخ دهید. پاسخ دادن به این سوالات به تنهایی بسیار کار سختی خواهد بود و به همین علت شما به یک فرد با تجربه برای راهنمایی نیاز خواهید داشت.
برای خرید پکیج مناسب، ابتدا باید با عملکرد و کار آن اشنا شوید و سپس به سراغ خرید و انتخاب آن بروید. در واقع پکیج ها امروزه جایگزین بی نظیری برای موتورخانه های قدیمی شده اند و به همین دلیل عنوان بهترین و محبوب ترین وسایل گرمایشی خانه را از آن خود کردند.

ابتدای کار شما باید از خودتان بپرسید: وظیفه پکیج چیست؟ در جواب این سؤال باید گفت: پکیج ها برای تامین گرمایش رادیاتور، آب گرم مصرفی خانه ها و آپارتمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. حال بعد از آشنایی با وظیفه این دستگاه، حتما برایتان سؤال می شود که آیا به این دستگاه نیاز داریم یا خیر؟
شما به وسایل گرمایشی حتما نیاز خواهید داشت اما به دلیل تنوع زیاد باید بهترین نوع آن را برای خود انتخاب کنید. برای مثال پکیج ها نیز امکان دارد از نوع دیواری یا زمینی باشند. در نتیجه شما باید در انتخاب آن به سراغ شرایط خود بروید. در نظر گرفتن شرایط و انتخاب بهترین پکیج در واقع کار راحتی به نظر می آیند اما شما حتما به راهنمای خرید پکیج مناسب نیاز خواهید داشت.

وقتی با کلمه خرید رو به رو می شوید، در واقع به اولین چیزی که فکر خواهید کرد؛ قیمت محصول است. برای اشنایی با قیمت محصولات می توانید به سایت سولار مکانیکال مراجعه کنید اما در واقع قیمت به انواع رادیاتور بستگی دارد و نمی توان به طور دقیق آن را برای شما مشخص کرد.
پکیج ها به دلیل اشغال فضای بسیار کم نسبت به لوازم گرمایشی دیگر برتری داشته اند. البته ناگفته نماند که با وجود اندازه کوچک خود، قدرت بسیار بالایی را به نمایش می گذارد. در واقع این وسایل بسیار مقرون به صرفه نیز هستند. در کل خرید این وسایل برای خانه بسیار پیشنهاد می شود و شما باید به دنبال انتخاب بهترین پکیج دیواری باشید.

سولار-مکانیکال

راهنمای خرید پکیج برای خانه

راهنمای خرید پکیج برای خانه

پکیج های دیواری جایگزین بی نظیری برای موتورخانه ها، شوفاژ مرکزی، آبگرمکن و … هستند. محبوبیت این وسایل هر روز بیشتر و بیشتر شده و شما باید بتوانید بهترین پکیج دیواری ایرانی را برای خانه خود تهیه کنید. در واقع انتخاب مناسب وابسته به تجربه و تحقیقات شما می باشد.
شما باید خرید هوشمندانه را بیاموزید، در این صورت به راحتی می توانید به خرید تمامی وسایل حتی خرید بهترین پکیج بپردازید. ابتدا شما باید شرایط خود را در نظر بگیرید؛ برای مثال: برای خرید پکیج خانه باید به متراژ خانه بسیار توجه کنید.
برای مثال شما باید برای خانه ای با متراژ 120 متر به بالا از پکیج پر قدرت تری استفاده کنید و در این صورت باید هزینه بیشتری بپردازید. در صورتی که در خانه های کوچک، پکیجی با قدرت متوسط نیز پاسخگو است. اگر شما برای خانه بزرگ خود از پکیج های کم قدرت استفاده کنید، باید هزینه بیشتری برای تعمیر آن بپردازید.
برای مثال شما نباید توقع داشته باشید که راهنمای خرید پکیج مناسب برای خانه‌ی 80 متری با راهنمای خرید پکیج مناسب برای خانه 120 متری یکسان باشد. شما می توانید برای گرفتن راهنمایی بیشتر به سولار مکانیکال مراجعه کرده و به صورت کاملا رایگان با مشاوران و کارشناسان به مشورت بپردازید.

 

برای خرید پکیج به چه پارامترهایی باید توجه کرد؟

پارامتر های لازم برای خرید پکیج

ابتدای هر چیز، شما باید شرایط خود را یادداشت کنید؛ برای مثال: شما باید متراژ خانه، مصرف آب، بودجه، نوع آب منطقه و … را یادداشت کنید. سپس باید برای خرید محصول مورد نظر به فروشگاهی مطمئن بروید. در واقع انتخاب یک فروشگاه مناسب کار راحتی نخواهد بود و شما باید در این انتخاب، از نهایت دقت خود استفاده کنید.
امروزه در این بازار، فروش اجناس تقلبی بسیار افزایش یافته است و باید از فردی مطمئن این وسایل را خریداری کنید. محصولات تقلبی شاید به ظاهر ارزان و مناسب به نظر برسند، در صورتی که وسایل تقلبی در آینده هزینه بر خواهند بود.
در واقع برای راهنمای خرید پکیج برای آپارتمان باید به پارامترهای خرید بهترین پکیج اشاره کرد. این پارامترهای مهم؛ عبارتند از:

• ظرفیت پکیج

• تعداد مبدل و فن

• میزان آب گرم مصرفی

• مشخصات فنی

• قیمت وسیله

• برند پکیج

از مهم ترین پارامترها که باید به آن بیشتر توجه کرد، می توان به مشخصات فنی پکیج اشاره کرد. در واقع شما اگر برای راهنمای خرید پکیج برای منزل به هر فروشگاهی مراجعه کنید، به شما توجه به مشخصات فنی را گوشزد خواهند کرد. بر روی تمامی محصولات برچسپی زده شده تا شما بتوانید با توجه به شرایط خود نوع ظرفیت و قدرت مد نظر خود را خریداری کنید.

 

راهنمای خرید پکیج شوفاژ دیواری و زمینی

راهنمای خرید پکیج شوفاژ دیواری و زمینی

یکی از مهم ترین و متداول ترین سوالاتی که تمامی کاربران از ما می پرسند؛ این است که بین پکیج دیواری و زمینی کدام یک را باید انتخاب کنیم؟ در این قسمت قصد داریم تا تفاوت این دو پکیج را برای شما روشن کنیم و به راهنمای خرید پکیج مناسب بپردازیم.
شما باید دقیقا مشخص کنید که چه پکیجی نیاز دارید. در نتیجه نباید به قول گفتنی ها بی گدار به آب بزنید. اگر خانه یا مکان شما 3000 متر به بالا است، بهترین کار استفاده از پکیج زمینی است. در واقع پکیج های زمینی، دارای قدرت بسیار بالایی هستند و به همین دلیل برای متراژهای بالا مورد استفاده قرار می گیرند.
پکیج های دیواری قدرت کمتری داشته و به همین دلیل باید در متراژهای کمتر از آن استفاده کرد. اما باز هم نمی توان نظر قاطع داد و بسته به محصول این نظر متغیر خواهد بود. البته ناگفته نماند که پکیج های دیواری به دلیل مصرف مناسب، عمر طولانی و کارایی بی نظیری که دارند، در این صنعت حرف اول را می زنند اما نباید از پکیج های دیواری غافل شد.

 

راهنمای خرید پکیج بوتان + انتخاب بهترین پارامتر

راهنمای خرید پکیج بوتان

امروزه افراد بیشترین سوالی که از ما می پرسند، درباره پکیج های بوتان است. به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم برای راحتی کار این بخش را از باقی برندها و محصولات جدا کنیم. در واقع امروزه پیکج های بوتان به عنوان بهترین پکیج ها شناخته شده است.
البته ناگفته نماند که امکان دارد، برندهای دیگر با توجه به شرایط شما بیشتر به کار بیایند.در نتیجه لطفا کمالگرایانه تصمیم نگیرید و به دنبال بهترین محصول نباشید. زمانی صفت بهترین را می توان بر روی محصولات گذاشت که آن محصول بتواند نیازهای شما را کامل برطرف کند.
شما برای راهنمای خرید پکیج باید با برندها و پارامترهای مختلف به طور کامل اشنا شوید. در واقع از پارامترهای بسیار مهم خرید و انتخاب پکیج بوتان می توان به تک یا دو مبدل، فن دار یا بدون فن، میزان آب گرم مصرفی، ظرفیت پکیج و … توجه کرد.

سولار-مکانیکال

مشاوره خرید پکیج به صورت کاملا رایگان + تخفیف های ویژه

مشاوره خرید پکیج به صورت کاملا رایگان

افرادی که در این زمینه هیچ دانشی ندارند باید برای راهنمای خرید پکیج و بهترین مارک پکیج خارجی از فردی با تجربه و آگاه کمک بگیرند. حال شاید ابتدای خرید کمی استرس داشته باشید و از خودتان دائم بپرسید: بهترین پکیج کدام است.؟ یا باید از کدام فروشگاه آن را تهیه کنیم؟

برای رسیدن به جواب سوالات بالا کافی است تا به سایت سولار مکانیکال مراجعه کرده و با کارشناسان و مشاوران سایت به صورت کاملا رایگان به مشورت بپردازید. در واقع نباید فراموش کرد که انتخاب فروشگاه مناسب نیز جزئی از فرآیند خرید هوشمندانه می باشد.
شما حتی می توانید با ورود به سایت سولار مکانیکال، بهترین محصولات آبرسانی و گرمایشی را با مناسب ترین قیمت خریداری کنید. این سایت برای افرادی که عضو باشگاه مشتریانش هستند، کلی سوپرایز آماده کرده است. در واقع اگر به دنبال راهنمای خرید پکیج مناسب هستید، بهتر است که وقت را تلف نکرده و به خرید بپردازید.

امتیاز شما به این مقاله
  • نویسنده سولار
  • 1400-12-18
  • 436 بازدید
اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
صادق علیپور
2 سال قبل

شما همیشه امیدوارم کننده صحبت می کنید و این خیلی خوبه